Все найкраще для вчителів фізики та астрономії

vchytel_uchitel_Fizika_Fizyka

Для чого потрібен цей сайт? Як ним користуватися?

Основу цього освітнього ресурсу складають статті. Кожна стаття являє собою пост, написаний у популярному стилі, на одну з тем, що цікавить сучасних школярів. Пости дуже різноманітні, то це літаючі будинку, то суперавтомобілі, то дієти, або навіть слон, що стрибає на батуті. Але найголовніше, що кожна стаття написана на конкретну тему з фізики, що вивчається в школі. В кінці кожної статті є відповідні завдання, від початкового рівня до дуже складного. Всі завдання ставляться до персонажів статті, а елементи для “Дано”, школяреві необхідно набирати з даних, що знаходяться в самому пості. Такі завдання формують у школярів наукове мислення і мотивують його до вивчення фізики.

Якщо Ви вважайте мою працю корисною – користуйтесь нею та діліться з колегами. Всіх бажаючих, запрошую вступити в групу в Вконтакті. В ній можна дізнаватися про нові статті, задавати будь-які питання по сайту, залишати побажання та зауваження, а також спілкуватися між собою.

Також можу запропонувати переглянути рубрику: Навчальний експеримент. У цій рубриці розміщуються статті та відеоролики про навчальний експеримент і демонстраційні прилади. Особливу увагу буде приділено якісним демонстраціям із застосуванням саморобного обладнання. Багато викладених матеріалів будуть містити унікальні експерименти.

Про автора цього сайту

Автором та адміністратором сайту є я, Полежака Артем Іванович. Я співробітник Лабораторії методики викладання фізики (ХНУ ім. В.Н. Каразіна), аспірант (кандидатська дисертація з методики викладання фізики), мій науковий керівник к.п.н. Песін Олександр Ізраїлевич. Припускаю, що багатьом вчителям буде цікавий новий прилад для модельних демонстрацій з молекулярної фізики – “Аеростіл“, розроблений нами.

Одноклассники профиль Полежаки Артема

 Дивіться також: Достаем приборы и материалы в Харькове