Викриття дігідрогена монооксиду (Dihydrogen monoxide)

Продовження статті: Небезпечний хімікат безкарно вливають в наш водопровід!

Не варто переживати за наявність дігідрогена монооксиду у водопроводі – це звичайна вода. Дігідрогена – два атоми водню (Н), а монооксид – кисень (О). Тепер зрозуміло хто і навіщо пускає цей хімікат по трубах :)

Зверніть увагу, жоден з перерахованих фактів про воду не був неправдивим, проте їхня подача була реалізована таким чином, що складалися неправильні висновки що ло небезпеки Dihydrogen monoxide. Даний спосіб зловживання фактамиЮ з метою ввести в оману необізнаних слухачів (читачів), називається Зонерізмом. Сьогодні цей метод дуже поширений серед торгових представників. Нехитрі маніпуляції з науковими фактами і експериментами можуть змусити покупця повірити що:

  • вживаючи біологічні добавки легко схуднути на 10 кг,
  • диво-пилосос врятує від усіх хвороб,
  • фільтр для води саме цього виробника – ключ до Вашого хорошому самопочуттю на кожен день,
  • і багато іншого.

Але не будемо дозволяти себе обманювати. Якщо Вам цікаво читати цей ресурс – приєднуйтесь до групи сайту, і будьте завжди в курсі про вихід нових статей:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>